KOBALT’ı inceleyin

kobalt logo son png

Perakendeci, toptancı ve üretici firmaların ihtiyaç duydukları tüm iş süreçlerini entegre bir şekilde sağlayan ticari yazılım.

PERSONEL

Çalışanlarınıza ait her türlü kişisel ve iş bilgisini tek merkezden çok daha verimli bir şekilde kontrol edin.

BANKA

Banka ve yatırım araçlarıyla entegre bir şekilde hesap açma, para çekme, para yatırma gibi bütün banka işlemlerini otomatik veri transferi ile yönetin.

ÜRÜN YÖNETİMİ

Sınırsız sayıda ürünü sınırsız sayıda kategori ve bölüm altında toplayarak ürünleri cins, renk, kod, son kullanım tarihi gibi başlıklar altında gruplandırabilirsiniz.

MUHASEBE

Muhasebe işlemlerinin tümünü basit bir arayüzle yönetin, istediğiniz kadar dönem açın, arzu ettiğiniz zaman bütün muhasebe detaylarını ve bilançolarını otomatik olarak hazırlayın.

STOK YÖNETİMİ

Her lokasyondaki stoklarınızı kolay ve kusursuz bir şekilde takip edin ve yönetin.

KASA

İstediğiniz sayıda ve farklı para birimlerinde kasa tanımlamaları yaparak her türlü gelir ve gider akışını kusursuz bir şekilde takip edin.

RAPOR ANALİZ

Raporlama Modülü içerisindeki hazır olarak bulunan,finans, satış, insan kaynakları, satın alma vb. sayısız raporu anlık olarak takip edebilirsiniz.

ÇEK/SENET

Çek ve senetlerle ilgili bütün işlemleri basit bir arayüzle yönetin. Özet bilgi ve tablolar aracılığıyla işletmenin nakit akışını mükemmel bir şekilde kontrol edin.

KAMPANYA/PROMOSYON

Farklı müşteri kategorileri için farklı fiyat listeleri oluşturur, günceller. Promosyon aracı ile müşteri gruplarına özel promosyonlar hazırlar. Esnek fiyatlama imkanı sunar.

TOPLU SMS PROGRAMI

Kobaltın toplu sms modülü sayesinde müşterilerinize ve personellerinize her konu hakkında toplu veya bireysel olarak sms gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir